Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Кабмін продовжив карантин в Україні, а в деяких областях його можуть посилити вже з 22 червня!
Держоргани інформують

Кабмін продовжив карантин в Україні, а в деяких областях його можуть посилити вже з 22 червня!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Зазначимо, 17 червня Кабінет міністрів підтримав продовження дії адаптивного карантину в Україні до 31 липня.

Згідно з рішенням Кабміну, заборонятиметься перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті без масок чи респіраторів. Також забороняється перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Крім того, в уряді оновили механізм посилення карантину в регіонах зі значним поширенням коронавірусу. Регіони з урахуванням ситуації можуть обмежувати:

 
  • проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів;
  • діяльність закладів, які надають послуги з розміщення;
  • роботу метро;
  • перевезення пасажирів у всіх видах сполучень;
  • відвідування закладів дошкільної освіти;
  • роботу культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів;
  • діяльність закладів харчування.

Рішення про посилення обмежень ухвалюють регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, рішення про посилення карантину в уряді ухвалили після різкого сплеску захворюваності на коронавірус в Україні. Зростання кількості хворих пов’язують з послаблення карантинних обмежень.

А вже сьогодні, Міністерство охорони здоров’я представило сценарії реагування на поширення коронавірусу в Україні. Згідно з гіршим сценарієм, в деяких областях країни вже з 22 червня можуть ввести жорсткий карантин.

Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає кореспондент РБК-Україна.

Він зазначив, що в разі погіршення ситуації в регіоні, карантин доведеться посилювати.

“Графік показує, при якому сценарії і як буде впроваджуватися адаптивний карантин на території країни. Ми не говоримо, що вже через два тижні ми будемо закривати країну на карантин. Цей графік показує, що в деяких областях нашої країни жорсткий карантин може бути введений з 22 червня. Динаміка зростання може це показати”, – сказав Ляшко.

Також у МОЗ зазначили, що існує висока ймовірність, що Україна зможе пройти літо без карантину.

“Ймовірність, що влітку ми можемо пройти без карантину, також досить висока. Ми можемо 3-4 місяці прожити без карантину. Головне-дотримуватися санітарних норм і м’яко виходити з карантину. Якщо цього не робити, ми можемо запускати вже певні області в карантин, в тому числі і жорсткий карантин”, – сказав Ляшко.

За даними РНБО, за минулу добу в Україні найбільшу кількість нових випадків захворювання підтвердили у Львівській області – 171. У трійку лідерів за кількістю нових захворювань також входять Закарпатська та Рівненська області – 74 та 73 випадки відповідно.

У цілому в Україні лідерами за кількістю заражених залишаються Київ (4084), Чернівецька (4135) і Львівська (3398) області. Всього в країні понад 34 тисяч хворих COVID-19.

РБК

55 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X