Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Кабмін змінив умови оформлення паспортів
Ініціативи законотворців Консультації Це цікаво

Кабмін змінив умови оформлення паспортів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив зміни до оформлення паспортів. Про це йдеться у Постанові «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р.» № 289 і від 25 березня 2015 р. № 302.

Зокрема, у постанові прописано, що під час обміну посвідки на постійне проживання або продовження строку дії проводиться обов’язкова перевірка бланку.

У постанові деталізується, коли можна вважати паспорт непридатним:

  1. Пошкоджена фотокартка, яка не дає змогу ідентифікувати візуально особу.
  2. Якщо не можна розібрати імя та прізвище.
  3. Не можна прочитати місце народження, де, коли і ким виданий паспорт, його реквізити тощо.

При оформленні паспорта в заяві на отримання паспорта треба буде писати як українською мовою, так і латинською транслітерацією.

Якщо не вдається ідентифікувати особу, проводиться опитування свідків, які мають бути віком 14 років, мають документи тощо.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) можна буде оформити паралельно із паспортом, з подальшим відображенням РНОКПП в паспорті.

Паспорт, який подано для обміну, анулюється працівником органу Державної міграційної служби (ДМС) шляхом пробивання на кожному аркуші двох отворів наскрізь.

При оформленні паспортів особами, які знаходяться у місцях обмеження волі, або лікуються в закладах закритого типу, то уповноважена особа подає документи до ДМС.

Подивитись документ можна за посиланням

 

СЮГ

23 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X