Головна » Бухгалтеру » Консультації » Карантин: розповідаємо про графік роботи Центрів обслуговування платників
Консультації

Карантин: розповідаємо про графік роботи Центрів обслуговування платників

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету міністрів від 17.06.2020 №500, про зміни у роботі Центрів обслуговування платників буде повідомлено додатково. Втім, наразі нагадуємо про встановлені обмеження:

– максимально обмежується безпосереднє спілкування працівників ЦОП з відвідувачами (кількість одночасного перебування людей в приміщеннях ЦОП в залежності від кількості працюючих робочих місць (на 1 працівника ЦОП – 1 відвідувач);
– вхід відвідувачів у приміщення ЦОП – тільки в захисних масках, рукавичках, які треба обробити антисептиком, що є при вході у кожному приміщенні ЦОП;
– відстань між відвідувачами та працівниками ЦОП має бути не менше 1,5 метри один від одного;
– відстань між відвідувачами, які очікують на вхід до приміщень, має бути не менше ніж 1,5 метра один від одного.
ЦОП ГУ ДПС у Київській області здійснюють прийом відвідувачів за звичайним графіком роботи (з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., в п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., з обідньою перервою з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10-15 хв.).

Вхідну кореспонденцію, у тому числі заяви на отримання послуг, ми приймаємо через скриньки, які знаходяться на центральному вході до Головного управління.

Поряд з цим, нагадуємо про можливість отримання адміністративних послуг в електронному вигляді через Електронний кабінет. Ознайомитися з сервісами електронного кабінету можна за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/help/

Адреса для листування:  kyivobl.official@tax.gov.ua

На вказану електронну адресу надсилаються пропозиції, заяви, скарги громадян, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, а також питання щодо практичного використання окремих норм податкового законодавства, питання з роз’яснення прав та обов’язків платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, порядку сплати єдиного внеску.

Громадяни можуть викласти своє звернення до ГУ ДПС у Київській області через поштову скриньку kyivobl.zv.gromad@tax.gov.ua

Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації”, може бути поданий на електронну адресу: kyivobl.public@tax.gov.ua На вказану електронну адресу не надсилаються пропозиції, заяви, скарги громадян, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, а також питання щодо практичного використання окремих норм податкового законодавства, питання з роз’яснення прав та обов’язків платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, порядку сплати єдиного внеску.

Якщо Ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або переребували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!

ДПС

53 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X