Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Київ з 5 квітня закриває школи та дитсадки, весь громадський транспорт, в тому числі метро, ​​буде працювати за спецперепустками
Держоргани інформують

Київ з 5 квітня закриває школи та дитсадки, весь громадський транспорт, в тому числі метро, ​​буде працювати за спецперепустками

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Київ з понеділка, 5 квітня, вводить більш строгі обмеження в зв’язку з ростом захворюваності і смертності від коронавируса, заявляє мер міста Віталій Кличко.

“З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі сади. Весь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватимуть за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто, виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури … Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня “, – написав Кличко у своєму телеграм-каналі в середу.

Він зазначив, що керівники установ, підприємств, установ повинні відправити співробітників на віддалену роботу, а кому можливо, надати відпустки. Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос або доставку.

“Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос або доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня. Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня”, – повідомив міський голова.

Контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами будуть правоохоронці.

“Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого поширення вірусу. І не допустити трагічних наслідків”, – додав Кличко.

“В останні дні в столиці понад тисячу хворих в добу. За 35-40 хворих помирають щодня. Понад 700 людей щодоби госпіталізують … Інформація по транспорту – що він переповнений і люди не чують закликів берегтися. Тобто тенденції до поліпшення ситуації у нас зараз немає. А ось до погіршення і колапсу медицини є … Тому Київ все таки вводить більш строгі обмеження. У нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня “, – пояснив він.

Кличко також повідомив, що ситуація в столичних лікарнях сьогодні вкрай складна. Місто продовжує розгортати додаткові ліжка і тільки останні тижні підготував додаткових 1100 ліжок. Всього їх в медустановах столиці вже майже 6170.

1 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X