Головна » Бухгалтеру » Консультації » Київська влада: електронні перепустки, не чекаючи COVID-сертифікатів
Ініціативи законотворців Консультації

Київська влада: електронні перепустки, не чекаючи COVID-сертифікатів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Київ вирішив зайнятися розробкою електронних перепусток самостійно.

Як відомо, останнім часом активно обговорюється питання про те, що в разі введення нового локдауна люди, які пройшли повний курс вакцинації від COVID, зможуть спокійно пересуватися, по крайней мере на роботу і з роботи.

Раніше ми писали, що постановою КМУ від 29 червня 2021 №677 затверджено Порядок формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19 , викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

«Мова йде про використання« внутрішнього »ковідного сертифіката. Це електронний документ, який ви зможете згенерувати в додатку «Дія», який підтверджує факт щеплення від COVID-19.

Серед різних опцій, в тому числі, розглядається можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені від COVID-19 клієнти. І це допоможе нам зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян », – підкреслив раніше головний санлікар Ігор Кузин.

«Основна ідея, яка використовувалася в інших державах, і яку, швидше за все, буде використовувати України, – це максимальне використання внутрішнього цифрового сертифікату.

Він повинен стати умовним пропуском. Зараз внутрішні сертифікати тільки тестуються, поки немає інформації, як це буде працювати на тому чи іншому рівні епідембезопасності.

Ми будемо це обмірковувати вже після завершення тестування. Це буде QR-код, який буде показувати, що людина вакцинована або перехворів, або має негативний ПЛР, або антиген-тест », – заявив Ігор Кузин в недавньому інтерв’ю.

Однак, за словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника , Київ уже сам почав розробку електронних перепусток на транспорт. З приводу того, чи будуть ці пропуску поширюватися на тих, хто пройшов повний курс вакцинації і як такі дії узгоджуються з впровадженням сертифікатів на рівні держави, він нічого не зазначив.

«Друзі! Місто розробляє алгоритм Впровадження Електрон перепусток для проїзду в транспорті на випадок запровадження локдауну.

Врахувавші Попередній досвід, ми вірішілі, что у разі необхідності запровадження у столице суворого локдауну, для перевезення Громадським транспортом ПРАЦІВНИКІВ крітічної інфраструктурі будут запроваджені електронні перепусткою. Наразі підрозділі КМДА Розробляють алгоритм запровадження цієї процедури. Як только робота над алгоритмом буде завершена, его опублікують на Офіційному порталі КМДА. Сьогодні ж, что могут сделать Керівники таких підприємств – візначіті потребу у перепусткою и зорієнтуватіся, для кого смороду могут буті действительно необхіднімі.

Усі необхідні інструкції та роз’яснення щодо оформлення Електрон перепусток будут опрілюднені на Офіційному порталі Києва. Такоже оперативну інформацію про карантінні обмеження, если їх вірішать запроваджувати, можна отріматі з телеграм-каналу КМДА та в других СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ міської адміністрації », – написав Микола Поворозник на своїй сторінці

 

 

СЮГ


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X