Головна » Бухгалтеру » Консультації » Коди товарів за УКТ ЗЕД та послуг не не зазначаються в ПН якщо...
Консультації

Коди товарів за УКТ ЗЕД та послуг не не зазначаються в ПН якщо...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Коди товарів за УКТ ЗЕД та послуг за Державним класифікатором продукції та послуг не зазначаються у податкових накладних та розрахунках коригування до них, якщо вони:

- складені за пунктом 198.5 статті 198 та пунктом 199.1 статті 199 ПК України;

 

- складені на суму перевищення ціни придбання/балансової (залишкової) вартості необоротних активів/звичайної ціни самостійно виготовлених товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання.

Такий висновок був зазначений контролюючим органом у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 101.17).

Крім того, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до пункту 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 року № 1307, вищезазначені коди також не вказуються у податковій накладній, складеній в межах виконання багатосторонньої угоди про розподіл продукції оператором інвестору відповідно до підпункту «а» пункту 337.4 статті 337 ПК України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Умовні коди УКТ ЗЕД для складання податкових накладних

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

двадцать − 3 =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

Коди товарів за УКТ ЗЕД та послуг не не зазначаються в ПН якщо…

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом