Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Коли в Україні можуть ввести новий локдаун: в МОЗ назвали термін
Держоргани інформують

Коли в Україні можуть ввести новий локдаун: в МОЗ назвали термін

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Головний державний санлікар України Ігор Кузін спрогнозував, що вже в листопаді цього року можуть знову ввести локдаун.

“За тим сценарієм, за яким ми зараз рухаємося, новий локдаун можуть ввести орієнтовно в листопаді”, – сказав представник МОЗ.

Як зазначив Кузін, зараз найгірша ситуація з поширенням коронавірусу спостерігається у східних і західних областях України, там фіксують дещо більше хворих, ніж в інших регіонах країни.

Нагадаємо, що раніше очільник МОЗ повідомив, що люди з сертифікатами про вакцинацію зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

Очільник МОЗ Віктор Ляшко припускає, що люди з сертифікатами про вакцинацію зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

“МОЗ говорить не про пом’якшення (для вакцинованих у разі жорсткого локдауну – ред.). Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки у разі, якщо…
Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати COVID-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти.
Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант”

– повідомив Ляшко.

 

Коронавірус в регіонах

47 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X