Головна » Бухгалтеру » Консультації » Коли відбудеться обіцяне скасування штрафів за невидачу фіскальних чеків?
Консультації

Коли відбудеться обіцяне скасування штрафів за невидачу фіскальних чеків?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Жодної перевірки ФОПів в січні щодо не видання чеків не було. Тому штрафи не нараховані за січень. Для того, аби зняти будь-які питання, ми скасуємо взагалі штрафи за січень.

Коли скасуєте?

Чи в лютому, чи в березні, коли зможемо поставити це питання на голосування.

Я буду працювати над цим. Буду просити депутатів проголосувати за це.

Можна різне про мене говорити, але я ніколи не обманюю. Ні ФОПів, ні кого іншого. Усім говорив про свою позицію з самого початку. І як раз позиція скасувати штрафи за січень у мене є. І є позиція суттєво зменшити на 90% штрафи на увесь рік для тих, хто встановив РРО.

Чи були зроблені висновки щодо ситуації зі збоями, щоб надалі не допустити їх повторення, і ФОПи у разі таких неполадок були захищені.

ФОПи захищені були завжди. Проблеми зі збоями, які сталися лише в одного оператора протягом трьох днів, через що ЗМІ зробили величезну проблему, взагалі не існує. І я поясню чому.

Насправді ФОП, у якого немає інтернет-зв’язку (це не залежно від того чи збої оператора, чи у підприємця, чи навіть, якщо у податковій службі), то 36 годин можна працювати в офлайні. А потім, коли він під’єднується, всі ці чеки, які видавалися, відвантажуються на сервер податкової. Все. Проблеми взагалі не існує цієї.

 

 

Уніан


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X