Головна » Бухгалтеру » Консультації » Кому новорічні свята, а кому й перевірочку влаштувати не гріх!
Консультації

Кому новорічні свята, а кому й перевірочку влаштувати не гріх!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Всі платники податків, котрі вже давно слідкують за новинами ДФС зрозуміли, що нічого не публікується та не відбувається без попередження, так би мовити просто так. Скрізь є своя закономірність.

Тож зауважте та візьміть собі на замітку, статтю, котру ДФС публікує напередодні свят. А тим паче, що із 2019 роком прийде не тільки новенький рік, нові надіїї та сподівання, а  ще зникне так званий мараторій на перевірки…..

Друзі, пильнуйте завжди! А ось вам дзвіночок – так би мовити попередження від ДФС.⇓

Одним із напрямків контролю, які здійснюють органи ДФС є проведення перевірок суб’єктів господарювання у місцях масового відпочинку громадян.

Протягом курортного сезону 2018 року підрозділами аудиту проведено 1 609 фактичних перевірок таких суб’єктів господарювання.

У всіх випадках встановлені порушення вимог чинного законодавства, за які до суб’єктів господарювання застосовано 20,6 млн грн штрафних (фінансових) санкцій.

Найчастіше перевірками виявлялись такі порушення:

606 фактів неоприбуткування готівки (застосовано 11,4  млн грн штрафних санкцій);

391 факт торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами з порушенням встановленого чинним законодавством порядку – торгівлі без відповідної ліцензії (застосовано 5,7 млн грн штрафних санкцій);

341 факт торгівлі не оприбуткованими товарами (застосовано 3,3 млн грн штрафних санкцій);

302 факти незастосування реєстраторів розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків (застосовано 0,2 млн грн штрафних санкцій).

Також протягом курортного сезону під час проведення фактичних перевірок проведено 168 хронометражів, за результатами яких спостерігається середньоденне збільшення готівкової виручки на господарських об’єктах до 2 разів.

Так, працівниками Головного управління ДФС в Одеській області проведено фактичну перевірку ресторану, де здійснює господарську діяльність фізична особа – підприємець «Г», і встановлено неоприбуткування готівкових коштів, неведення у встановленому порядку обліку товарів та незабезпечення відповідності сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена у денному звіті реєстратора розрахункових операцій.  За встановлені порушення до суб’єкта господарювання застосовано штрафні санкції на загальну суму 362,6 тис. гривень.

Фактичною перевіркою ресторану ТОВ «К», проведеною працівниками ГУ ДФС у Київській області, встановлено незастосування реєстратора розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків, неведення обліку товарів та неоприбуткування готівкових коштів у касі підприємства. За результатами перевірки загальна сума штрафних санкцій склала 86,7 тис. гривень.

Перевіркою кафе фізичної особи – підприємця «Р», проведеною працівниками ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, встановлено торгівлю алкогольними напоями без придбання відповідної ліцензії та неведення у встановленому порядку обліку товарів. До суб’єкта господарювання застосовано штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 40,1 тис. гривень.

Ох не просто це надруковано, ох не просто….

ДФС

51 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X