Головна » На правах реклами » Кому потрібно SEO просування сайту
На правах реклами

Кому потрібно SEO просування сайту

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

61% людей купують чи замовляють послуги після пошукового запиту. Щоб конвертувати відвідувачів сайту у покупців, спочатку треба показати цей сайт якомога більшій кількості потенційних клієнтів. А це означає залучити SEO. Таким чином, SEO не просто пошукова оптимізація, а стратегія перемоги у цифровій боротьбі за увагу клієнтів. 

Якісне SEO потребує не тільки знань, а й досвіду, тому краще замовити просування сайту в команди, яка вже досягла практичних результатів, наприклад команда Idea Digital Agency регулярно виводить компанії у ТОП 5 пошукової видачі.  

Щоб краще зрозуміти користь пошукової оптимізації сайту, розповідаємо, що таке СЕО та коли найкраще застосувати стратегію просування вебмайданчика.  

Які переваги SEO просування

SEO, або пошукова оптимізація, це процес поліпшення видимості сайту в пошуковій видачі. Це означає, що ваш сайт буде з’являтися вище в результатах пошуку за релевантними запитами.

SEO-просування допомагає бізнесу залучити більше відвідувачів на свій сайт. Коли люди шукають продукти або послуги, вони у більшості випадків використовують саме пошукові системи, тож якщо сайт високорейтинговий у результатах пошуку, він має більше шансів на те, що користувачі знайдуть його і відвідають.

Для чого потрібна пошукова оптимізація сайта:

 • більше відвідувачів: оптимізований сайт з’являється вище у пошукових результатах, отже більше людей його бачать;
 • збільшення рентабельності інвестицій (ROI): трафік, отриманий через SEO, має вищу ймовірність перетворення в продажі або клієнтів;
 • довгострокові результати: якщо сайт оптимізовано правильно, він може підтримувати високі позиції протягом тривалого часу;
 • ефективність витрат: SEO-просування більш економічно вигідне порівняно з платними рекламними кампаніями;
 • покращення користувацького досвіду: оптимізований сайт надає користувачам швидкий доступ до необхідної інформації, поліпшуючи їхню задоволеність;
 • довіра та авторитет: перші позиції у результатах видачі означає, що ви авторитетний бренд, який заслуговує довіри. 
 • робота на глобальному та локальному рівнях: можливість просування як глобально, так і локально, налаштовуючись на аудиторію в межах певного регіону.

Яким бізнесам підійде SEO

SEO підходить для будь-якого бізнесу, який хоче збільшити кількість відвідувачів і підвищити продажі. Та особливо ефективно SEO спрацює для таких типів бізнесів:

 1. Підприємства, які продають товари або послуги в інтернеті. SEO допомагає таким компаніям залучити більше потенційних клієнтів, що шукають товари або послуги, які вони пропонують.
 2. Бізнеси, які хочуть підвищити впізнаваність бренду. SEO допомагає підвищити впізнаваність бренду, адже виводить такий бізнес в результатах пошуку за релевантними запитами.
 3. Бізнеси, які хочуть залучити місцевий трафік. SEO допомагає компаніям залучити локальних клієнтів, адже показує їх в результатах пошуку за географічними запитами.

На якому етапі варто залучити SEO спеціалістів

SEO можна замовити на будь-якому етапі роботи з сайтом. Однак, якщо ви тільки починаєте свій бізнес, краще залучити SEO-спеціалістів на ранньому етапі. Адже вже під час розробки важливо щоб сайт був SEO-дружнім: з, оптимізованим контентом і правильною структурою URL.

SEO спеціалісти допоможуть:

 • зрозуміти, як ваш сайт працює в пошукових системах і визначити цілі просування;
 • внести зміни в структуру і контент сайту, щоб він краще відповідав вимогам пошукових систем;
 • створити і розмістити контент, який буде цікавим і корисним для ваших цільових користувачів та потенційних клієнтів;
 • відстежувати результати просування і вносити необхідні корективи у стратегію просування.

То що таке оптимізація сайту? Це складна стратегічна гра у цифровому просторі. Це не лише про вибір правильних ключових слів та їхнє вплетення в контент, але й тонке налаштування технічних аспектів: швидкість завантаження, структура сайту, мобільна оптимізація та інші фактори, які підвищують позицію у пошуку і покращують користувацький досвід. 

Вирішальне тут і врахування особливостей алгоритмів пошукових систем, аналіз конкурентів та постійне вдосконалення під побажання користувачів. 

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був успішним в пошукових системах, найкраще доручити його просування SEO-спеціалістам.

Фото: https://unsplash.com/


Поділіться з друзями - підтримайте проект