Головна » На правах реклами » Корейські авто – надійність, комфорт, стиль
На правах реклами

Корейські авто – надійність, комфорт, стиль

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сучасний світ важко уявити без автомобілів. І якщо раніше власна машина була розкішшю, то сьогодні – це нагальна необхідність для людини. Оскільки на автівки сьогодні такий великий попит, автовиробники намагаються максимально розширити свій асортимент, пропонуючи покупцям найбільш спокусливі варіанти. Серед країн, які вкладають дуже багато ресурсів у виробництво автомобілів, необхідно особливу увагу приділити Південній Кореї.

Чому варто вибирати саме корейські авто

Корейська автомобільна промисловість посідає п’яте місце серед найбільших світових постачальників машин. Південна Корея на державному рівні всіляко заохочує виробників автомобілів збільшувати обсяги випуску своєї продукції. Завдяки такому стимулюванню виробництва продукція автопромислової галузі цієї країни шириться та домінує у всьому світі.

Відмінні якості корейських авто

Машини з Республіки Корея високо ціняться автолюбителями майже у всіх куточках планети завдяки чудовим характеристикам, які дозволяють їм конкурувати з продукцією багатьох інших виробників. Основні серед них:

  1. Надійність. Корейські машини відрізняються винятковою надійністю, що, звичайно, має велике значення для покупця, адже від цього безпосередньо залежить життя водія та пасажирів.

  2. Якість. Автомобіль – коштовна річ. Витрачаючи немаленькі гроші, споживачі хочуть бути впевнені, що придбання варте суми, яку їм треба віддати. В Bex Auto якісні авто з Кореї в наявності на будь-який смак.

  3. Дизайн. Привабливий зовнішній вигляд машини також має велике значення для багатьох покупців. Тому корейські автовиробники приділяють чимало уваги дизайну своєї продукції, впроваджуючи також інноваційні технології під час розробки нових моделей та удосконалення старих.

  4. Ціна. Серед корейських автомобілів покупці з різними статками зможуть підібрати для себе найбільш прийнятний варіант. Це також робить авто з Кореї конкурентоспроможними на ринку.

Яку саме машину вибрати

Лінійка моделей корейських авто дуже різноманітна. Daewoo, Genesis, Hyundai, KIA, SsangYong, Samsung – вибір величезний. Пропонуємо зупинитися на двох цікавих варіантах з лінійки Genesis: G70 та G80.

Genesis G70

Повнопривідний седан Genesis G70 2019 року випуску за технічними характеристиками дуже схожий на KIA Stinger. Це надійний автомобіль, який порадує свого нового власника не тільки зручністю та привабливим виглядом, але й чудовими характеристиками, які підвищують безпеку під час їзди. Стильний екстер’єр гармонійно поєднується з вишуканим салоном, оббитим шкірою, з блискучими алюмінієвими вставками. Зручне багатофункціональне кермо та інформативна панель керування роблять будь-яку поїздку надзвичайно комфортною. Завдяки кільком подушкам безпеки, антиблокувальній системі гальм, задній камері, системі попередження про сліпі зони поїздка буде максимально безпечною.

2019-Genesis-G70-front-three-quarter-in-motion-2.jpg

Genesis G80

Ще один представник корейського автопрому, на якому варто зупинити погляд, – Genesis G80 2021 року випуску. Розглядаючи цей автомобіль, треба особливу увагу звернути на його безпеку. Покупці, які на перше місце ставлять саме надійність автомобіля, будуть приємно здивовані наявністю багатьох засобів підвищення безпеки в цій моделі. Треба зазначити, що під час проходження краш-тесту машина отримала найвищий бал, що свідчить про її надзвичайну надійність.

Genesis-G80-Review-8-1-1024x555.jpg

Зовнішній вигляд Genesis G80 2021, а також сучасне оздоблення салону припадуть до смаку навіть найвибагливішому клієнту.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка