Головна » Бухгалтеру » Консультації » Коригування у у додатку 1 (Д1) податковій декларації з ПДВ
Консультації

Коригування у у додатку 1 (Д1) податковій декларації з ПДВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Підприємством коригуються обсяги придбання товарів/послуг без ПДВ та за нульовою ставкою. Чи підлягає це відображенню у податковій декларації з ПДВ та у додатку 1 (Д1)?

Згідно з п. 4 розд. V Порядку № 21 до розділу II податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) «Податковий кредит» включаються обсяги придбання (виготовлення, будівництва, спорудження, створення) товарів/послуг, необоротних активів на митній території України без ПДВ (рядок 10.4).

Коригування податкового кредиту відображається у рядку 14 декларації.

При заповненні рядка 14 обов’язковим є подання додатку 1 «Відомості про суми податку на додану вартість, зазначені у податкових накладних/розрахунках коригування до податкових накладних, не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, та про податковий кредит з урахуванням його коригування (Д1)» (далі – додаток 1), що заповнюється в розрізі контрагентів.

Відомості про коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями відображається у таблиці 2.2 додатка 1.

При цьому у таблиці 2.2 додатка 1 підлягають відображенню лише обсяги коригування податкового кредиту за операціями з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставками 7 відс. і 14 відсотків.

Таким чином, коригування обсягів придбання без ПДВ та/або за нульовою ставкою не підлягає відображенню у декларації та у додатку 1 до декларації.

 

ЗІР 101.24

22 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X