Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Куди скаржитися бізнесу щодо тиску правоохоронних органів?
Держоргани інформують

Куди скаржитися бізнесу щодо тиску правоохоронних органів?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Вчора Асоціація зустрілась з Головою Тимчасової слідчої комісії Ярославом Железняком. Для інформації, дана комісія займається розслідуванням випадків тиску на бізнес, економічних порушень посадовими особами, корупційними зловживаннями, тощо. Вона була створена минулого року, туди входять народні депутати України, а представники ЕВА є експертами, що допомагають розглядати та аналізувати кейси щодо порушень. Розповідає ЕВА в своєму Телеграм-каналі.

Зокрема, комісія займається розглядом скарг від бізнесу – щодо роботи правоохоронних, податкових, митних органів, тощо. Так, до прикладу, велика кількість скарг від бізнесу є щодо роботи БЕБ. По всіх питаннях ТСК наразі працює. Водночас, за словами пана Железняка, БЕБ все ж, на жаль, як структура продемонструвала свою неефективність тому без перезавантаження про ефективність говорити важко – і тут потрібен новий конкурс за участі міжнародних спостерігачів, тощо. Водночас, те, що бачать в Комісії – загалом ситуація з тиском правоохоронних структур на бізнес погіршується – і це червоний сигнал, що потребує уваги.

В контексті загалом порушень з боку посадовців пан Железняк повідомив, що скарги щодо роботи та порушень відповідних структур можна надсилати на електронну пошту ТСК, а члени ЕВА можуть направляти скарги безпосередньо через асоціацію. Водночас, навіть якщо скарга була анонімного характеру – на відповідного посадовця просто буде спрямовано більше уваги в роботі стосовно його ефективності та чесності виконання ним посадових функцій.

ТСК – важливий інструмент захисту прозорого бізнесу та державного бюджету. Тож закликаємо підприємців ним користуватись, якщо бачите, що органи державної влади ведуть себе не по букві закону!


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки