Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Купівля-продаж валюти - обмеження знято!
Держоргани інформують

Купівля-продаж валюти - обмеження знято!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:2 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
З 26 червня 2017 року набере чинності Постанова НБУ №55 від 15.06.2017р., згідно з якою будуть зняті всі обмеження стосовно купівлі-продажу інозеної валюти на міжбанку.

Знято обмеження на обмін безготівкової іноземної валюти для фізосіб. ТВід 26 червня 2017 року здійснювати обмін безготівкової валюти, яка знаходиться на рахунках фізосіб, можна без обмеження по групі Класифікатора іноземних валют та кількості операцій в день. Зараз же здійснювати обмін можна було тільки 1 раз на день і тільки іноземної валюти 1-ї групи Класифікатора.

 

Далі, спрощено здійснення валютних операцій на умовах «форвард». Так, банки і їхні клієнти - суб'єкти ЗЕД зможуть здійснювати валютні операції на умовах «форвард» без обмеження по групі Класифікатора іноземних валют, терміну та виду операції, яка хеджируется. Розширено спектр операцій з банківськими металами, які здійснюють уповноважені банки: банки зможуть продавати і купувати банківські метали на міжбанківському валютному ринку не тільки за гривні, але і за іноземну валюту.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Индивидуальная лицензия на открытие счета за рубежом: порядок, сроки, документы, основания для отказа и аннулирования

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

два × 1 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Не вся та прибыль, которая попала в кошелек или на счет

Купівля-продаж валюти – обмеження знято!

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом