Головна » Бухгалтеру » Консультації » Лібералізація валютного законодавства триває
Консультації

Лібералізація валютного законодавства триває

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 5 листопада  2019 року набрала чинності Постанова Національного банку України від 29.10.2019 № 125 «Про затвердження Змін до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті», якою, зокрема, передбачено скасування обмеження на купівлю іноземної валюти та банківських металів фізособами в еквіваленті 150 тис. грн на день через касу банку, фінансової установи або в системах онлайн-банкінгу.

Також припиняє діяти вимога щодо подання фізособами до банків документів, що підтверджують підстави для проведення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти.

Зазначені зміни до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02 січня 2019 року № 5, були внесені з метою лібералізації здійснення деяких валютних операцій на виконання Закону України від 21.06.2018 року№2473-VIII «Про валюту і валютні операції» (далі – Закон № 2473).

Лібералізація валютного законодавства, яка запрацювала разом із введенням в дію Закону № 2473,  дала змогу НБУ скасувати в цьому році вже понад 30 валютних обмежень, зокрема, для населення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Как пользоваться биткоинами. Краткое руководство

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

3 × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Видение без действия — это мечта.
Действие без видения — это кошмар.

— Японская пословица

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: