Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Лібералізація в сфері ЗЕД: громадське обговорення - долучайтеся!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Запропоновано зміни до Закону про зовнішньоекономічну діяльність. А саме: виключити спеціальну санкцію у вигляді накладення штрафів, яка може застосовуватися у випадках несвоєчасного виконання або невиконання суб'єктами ЗЕД та іноземними суб'єктами господарської діяльності своїх обов'язків згідно з Законом про ЗЕД. При цьому до суб'єктів ЗЕД та / або іноземним суб'єктам господарської діяльності може бути застосовано спеціальну санкцію у вигляді індивідуального режиму ліцензування ЗЕД.

За результатами робочих нарад було прийнято рішення, що тимчасове зупинення може бути застосовано виключно за поданнями СБУ у випадках, коли суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності проводяться дії, пов’язані з фінансуванням тероризму, посягання на національні інтереси, національну безпеку та територіальну цілісність України.

 

При цьому, у законопроекті чітко передбачається, що спеціальна санкція не буде застосовуватися за порушення законодавчо встановлених строків розрахунків на суму, що не перевищує 10 тисяч євро. Вказана норма лібералізації виключить можливість застосування спеціальної санкції за порушення строків розрахунків на незначні суми.

Також у законопроекті пропонується скоротити максимальні строки розгляду Мінекономрозвитку України матеріалів щодо застосування та скасування спеціальних санкцій на 25%. При цьому, слід зазначити, що на даний час терміни розгляду матеріалів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності рідко перевищують 10 робочих днів.

Відповідний проект Закону «Про внесення змін до Закону України« Про зовнішньоекономічну діяльність» оприлюднено на сайті Мінекономрозвитку для громадського обговорення. Тож долучайтеся!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  В Інструкцію з нарахування та сплати ЄСВ хочуть внести зміни
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемь + тринадцать =

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Начинайте с малого. Если дела пойдут, наращивайте большую позицию

Лібералізація в сфері ЗЕД: громадське обговорення – долучайтеся!

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом