Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » ЛИСТ ДФС від 04.06.2015 р. № 19779/7/99-99-17-03-01-17
Нормативна база бухгалтера

ЛИСТ ДФС від 04.06.2015 р. № 19779/7/99-99-17-03-01-17

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИЛИСТ

від 04.06.2015 р. № 19779/7/99-99-17-03-01-17

Державна фіскальна служба України на доповнення до листа ДФС від 29.01.2015 р. № 2627/7/99-99-17-03-01-17 повідомляє таке.

Відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення Трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Оскільки Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 454, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.09.2013 р. за № 1628/24160, скасовано і на сьогодні порядок повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення Формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу відсутній, заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2015 р. за №460/26905, до прийняття необхідного порядку вважається «повідомленням» і подається у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника із зазначенням трудових відносин з прийнятими працівниками.

Зазначену інформацію зобов’язуємо довести до відома платників та використовувати у роботі.

Читати по темі:  Лист ДФС від 25.01.2016 № 803/К/99-99-17-03-03-14

Голова

Р.М. Насіров

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

  • ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД КАДРОВИКІВ. 19-30 червня 2017 р.

    19.06.2017Видавництво «Професійні видання»

Опитування

Якою бухгалтерською програмою ви користуєтесь?

Випадкова цитата

Бухгалтер – это специалист, который знает о деньгах намного больше, чем тот, кто их имеет

ЛИСТ ДФС від 04.06.2015 р. № 19779/7/99-99-17-03-01-17

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом