Головна » Бухгалтеру » Консультації » Медобслуговування по-новому вже з літа 2018
Консультації Це цікаво

Медобслуговування по-новому вже з літа 2018

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Наказ МОЗ від 19.03.2018 за № 504 визначає перелік послуг ПМП, вартість яких компенсує держава через Національну Службу здоров’я України (НСЗУ).

Отже, терапевти, педіатри та сімейні лікарі будуть спостерігати за станом здоров’я пацієнтів, проводити діагностику і лікувати найбільш поширені хвороби, травми, отруєння, патологічні, фізіологічні (під час вагітності) стану. Також лікарі будуть спостерігати за пацієнтами з хронічними захворюваннями і станами. При необхідності лікар дасть направлення до фахівця вторинної або третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга і т.д. – буде консультуватися з ними щодо вашого лікування.

Крім того, лікар буде надавати невідкладну допомогу при гострому розладі фізичного або психічного здоров’я, а то й потрібно екстреної, спеціалізованої або високоспеціалізованої медичної допомоги. До компетенції лікаря ПМП також відноситься проведення профілактичних втручань (вакцинація), консультативна допомога, спостереження за здоровою дитиною, неускладненою вагітністю і окремі послуги паліативної допомоги. Лікар також видасть потрібну довідку, листок непрацездатності, направлення для проходження медико-соціальної експертизи та т.п.

В рамках медичних послуг з надання ПМП проводяться наступні лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимір ваги, зросту, окружності талії, швидкі тести на вагітність , тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Рішення про виїзд за викликом пацієнта додому буде приймати лікар. Пацієнт може зателефонувати і записатися на прийом до лікаря або обгрунтувати необхідність і викликати лікаря до себе додому, залишивши при цьому свої контактні дані. Лікар тепер має можливість передзвонити пацієнтові і обговорити з ним його проблему, а також домовитися про час візиту. Записатися на прийом до лікаря можна буде особисто, по телефону, електронній пошті або іншими засобами зв’язку.

Пацієнтів прийматимуть згідно з графіком роботи установ ПМП. Надавач ПМП може створити черговий кабінет для обслуговування населення поза годин прийому, а також для надання допомоги у вихідні, святкові та неробочі дні

62 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X