Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Мін’юст презентував новий сервіс для громадян — путівник виконавчого провадження
Ініціативи законотворців

Мін’юст презентував новий сервіс для громадян — путівник виконавчого провадження

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Мін’юст розробив путівник виконавчого провадження, чим вкотре потішив громадян.

У рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» створено Путівник виконавчого провадження.pdf– повноцінну покрокову інструкцію, яка забезпечить необхідною інформацією кожного громадянина, якому потрібно скористатися послугами державних або приватних виконавців. 

«Мін’юст у форматі питання-відповідь забезпечив громадян інформацією про те, що і як їм робити для того, щоб реалізувати своє право на виконання судового рішення. Юстиція – відкрита для людей, ми завжди готові допомогти громадянину отримати якісні сервіси та послуги Мін’юсту», — зазначила заступник Міністра юстиції.

З путівника українці можуть дізнатися як отримати виконавчий лист та що з ним робити, як знайти потрібний підрозділ державної виконавчої служби Мін’юсту чи адресу приватного виконавця.

Якщо ж у громадян виникнуть додаткові питання, вони можуть отримати відповідь на них, зателефонувавши до єдиного call-центру Мін’юсту за телефоном 0(44) 364-23-93, або звернутися до будь-якого з наших центрів та бюро безоплатної правової допомоги по всій країні. Дізнатись, де розташовано найближчий центр надання правової допомоги можна за телефоном контакт-центру 0(800) 213-103 або на сайті legalaid.gov.ua», — додала Світлана Глущенко.

Урядовий портал

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

шесть + 9 =

Наша розсилка

Події

Останні пости на форумі

Inline
Inline

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: