Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » МінФін пропонує привести у відповідність норми П(С)БО
Держоргани інформують

МінФін пропонує привести у відповідність норми П(С)БО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

МінФін повідомив на своєму сайті про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку»

Проектом наказу пропонується внести зміни до НП(С)БО та інших нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку шляхом їх приведення у відповідність до законодавства, зокрема:

  1. зміни назви положень (стандартів) бухгалтерського обліку на НП(С)БО відповідно до Закону;
  2. виключення норми щодо непоширення зазначених актів на банки, оскільки банки для ведення бухгалтерського обліку застосовують МСФЗ;
  3. уточнення відображення сум заборгованості власників (учасників) за внесками до статутного капіталу в фінансовій звітності мікропідприємства.

Також проектом наказу пропонується привести у відповідність до вимог МСФЗ для малих та середніх підприємств відображення в бухгалтерському обліку відстрочених податкових активів і відстрочених податкових зобов’язань шляхом внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку
17 «Податок на прибуток», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2000 № 353.

З проектом наказу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України (www.minfin.gov.ua) в рубриці «Законодавство / Проекти нормативно-правових актів / Проекти нормативно-правових актів  у 2020 р.».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу надавати протягом 20 днів з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ,                  вул. Межигірська, 11, e-mail: kovtun@minfin.gov.ua.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку»

44 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X