Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » МОЗ продовжить перехідний період для окремих е-лікарняних до 1 жовтня
Ініціативи законотворців

МОЗ продовжить перехідний період для окремих е-лікарняних до 1 жовтня

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Починаючи з 1 вересня 2021 року всі установи охорони здоров’я повинні перейти на видачу електронних медичних висновків, на підставі яких на вебпортал електронних послуг ПФУ з’являються сформовані е-лікарняні. Цього вимагає наказ МОЗ “Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їх перевірки” від 01.06.2021 р № 1066 .

Однак для окремих категорій листків непрацездатності дату повного переходу на е-лікарняні перенесуть з 1 вересня на 1 жовтня 2021 року.

Про це свідчить проект наказу МОЗ “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України”, яким врегулюють механізм встановлення факту тимчасової непрацездатності пацієнтам після завершення перехідного періоду з 1 вересня 2021 року.

Документ передбачає виключення для обов’язкового переходу на е-лікарняний з 1 вересня і переносить цю дату на 1 жовтня в разі відсутності технічної можливості для формування електронних медичних висновків :

– для категорії медичних висновків “Вагітність і пологи”;

– для тимчасової непрацездатності, яка виникала в результаті захворювання на ВІЛ, або в результаті психічного розладу.

Тобто, до 1 жовтня 2021 року в зазначених випадках буде можливість формувати паперові листки непрацездатності.

На перехідний період буде вимога, що до 1 жовтня 2021 року листок непрацездатності вважатимуть виданими через 5 днів після дати його закриття.

Також передбачать порядок надання відомостей з електронної системи охорони здоров’я через Портал Дія.

 

ЮрЛіга

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X