Головна » Бухгалтеру » Консультації » МОЗ визначило обов’язкові реквізити електронного листка непрацездатності
Консультації

МОЗ визначило обов’язкові реквізити електронного листка непрацездатності

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Механізм видачі (формування) листків непрацездатності  в Електронному реєстру листків непрацездатності  визначив МОЗ в наказі від 17.06.2021 р. № 1234.

До обов’язкових реквізитів ЛН як електронного документа віднесли єдиний реєстраційний номер ЛН, спеціально призначений для таких цілей кваліфікований електронний підпис (електронна печатка), відомості запису про тимчасову непрацездатність: про тимчасово непрацездатну особу, про випадок тимчасової непрацездатності.

ЛН формують в Реєстрі на підставі медичного висновку (медичних висновків) у разі ідентифікації пацієнта як застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб.

Дати відкриття та закриття ЛН відповідають датам початку періоду дії та закінчення періоду дії медичного висновку. ЛН вважають виданим з наступного дня після дати закриття листка непрацездатності.

Період тимчасової непрацездатності у ЛН можуть скоротити на підставі надходження даних:

1) з електронної системи охорони здоров’я про:

– новий медичний висновок в межах випадку тимчасової непрацездатності;

– медичний висновок з відміткою про новий випадок тимчасової непрацездатності в межах однієї категорії медичних висновків або медичного висновку за іншою категорією, в тому числі у разі надходження таких медичних висновків в один день;

2) від централізованого банку даних з проблем інвалідності про встановлення МСЕК групи інвалідності (зміни групи інвалідності, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності). У такому випадку період дії ЛН скорочують датою винесення відповідного рішення МСЕК.

ЛН з причиною непрацездатності “Вагітність та пологи” вважають виданим з дати відкриття листка непрацездатності.

 

ЮрЛіга


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X