Головна » Бухгалтеру » Консультації » Митну декларацію з експорту визнано недійсною: що з податковим обліком ПДВ?
Консультації

Митну декларацію з експорту визнано недійсною: що з податковим обліком ПДВ?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Податківці у підкатегорії 101.24 ЗІР зазначили, що на дату оформлення митної декларації платник податку зобов’язаний скласти та зареєструвати в ЄРПН податкову накладну за операцією з вивезення товарів за межі митної території України. Така операція відображається у рядку 2.1 колонки A розд. I декларації за відповідний звітний (податковий) період.

Якщо надалі така митна декларація визнається митним органом недійсною у зв’язку з тим, що товари не перетнули державний кордон України протягом 180 днів (тобто фактично операція з вивезення товарів за межі митної території України не відбулася), то платнику необхідно скласти та зареєструвати в ЄРПН розрахунок коригування до такої податкової накладної, яким вивести в нуль її показники.

Крім того, платник повинен зменшити обсяг операцій з вивезення товарів за межі митної території України, який був відображений на підставі такої митної декларації у декларації за відповідний звітний (податковий) період, шляхом подання уточнюючого розрахунку до такої декларації.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка