Головна » Бухгалтеру » Консультації » Набули чинності зміни до Порядку 100! Обрахунок середньої зарплати враховує премії!
Консультації

Набули чинності зміни до Порядку 100! Обрахунок середньої зарплати враховує премії!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Ми повідомляли, про бажання Уряду змінити обрахунок середньої зарплати.

Так ось, вже в суботу, 4 вересня 2021р.  у газеті  «Урядовий кур’єр» №170 опубліковано Постанову КМУ від 01.09.2021 року № 917. Саме з дати публікації набирає чинності ця Постанова. Одразу зауважимо, що наразі зміни в Порядок 100, на сайті ВРУ невнесено. Тож чекаємо. 

Згідно з прийнятим рішенням при обчисленні середньої заробітної плати враховуватимуться премії та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування.

Рішення Уряду також передбачає зобов’язання роботодавців здійснити перерахунок середнього заробітку працівникам за новими правилами у разі, якщо ними не було забезпечено перерахунок відповідних сум середньої заробітної плати з урахуванням премій та виплат за підсумками роботи за певний період згідно з правилами, що діяли з 12 грудня 2020 року.

26 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X