Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Набув чинності новий ДБН
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Набув чинності новий ДБН

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Один із ключових державних будівельних норм у сфері містобудування — новий ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», який спрямований на покращення якості життя людей, вступає в дію з 1 вересня 2018 року.

Звертаємо увагу архітектурних, проектних організацій, генпідрядників, замовників будівництва, на важливість проектування, а також приведення проектної документації у відповідність новому ДБН!

Напередодні вступу в дію ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» була здійснена спроба відтягнути чи зовсім відмінити набуття чинності нових норм. Так, тільки 29 серпня Мінрегіон стало відомо, що в Окружному адміністративному суді міста Київ зареєстровано декілька позовів від компаній та фізичних осіб, що направлені на визнання протиправним та нечинним наказу Мінрегіону, що затверджує зазначений ДБН. Однак, як часто буває в наших судах, одностайності Фіміди у вирішенні даного питання поки що немає. 27 серпня по одному з позовів суд виніс ухвалу задовільнити заяву про його забезпечення. При цьому одночасно з цим, при розгляді іншого аналогічного позову, суд відмовив в задоволенні заяви.

Мінрегіон подав клопотання про скасування прийнятого запобіжного заходу щодо зупинення дії наказу Мінрегіону та клопотання про розгляд справи у порядку загального розгляду — відкрито з присутністю сторін та представників громадськості.

Зауважимо, що в новому ДБН:

– передбачено зміну призначення прибудинкових майданчиків ;

– вирішено, як боротися з пробками і розвивати громадський транспорт ;

– встановлено, що створення безбар’єрного простору стане обов’язковим і в пішохідних зонах , і т.п.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та 

житлово-комунального господарства України


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X