Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Насірова звільнять з-під варти вже у четвер – заставу внесено!
Новини законодавства

Насірова звільнять з-під варти вже у четвер – заставу внесено!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Вчора, 16 березня 2017 року, дружина та тесть Романа Насірова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) внесли грошову заставу, визначену ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 млн. грн. на відповідний спеціальний рахунок.

Нагадуємо, 7 березня 2017 року Солом’янський районний суд обрав Роману Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн. грн., хоча Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд. грн.

На підозрюваного, згідно ухвали суду, покладено наступні обов’язки:

– прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;

– носити електронний засіб контролю;

– не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;

– повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

– утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні;

– здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

У випадку невиконання підозрюваним вищезазначених обов’язків, прокурори САП клопотатимуть перед судом про обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Прокурорами – процесуальними керівниками надано доручення детективам НАБУ контролювати дотримання виконання процесуальних обов’язків Романом Насіровим.

У разі невиконання покладених обов’язків, а також, якщо підозрюваний, будучи належним чином повідомлений, не з’явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду без поважних причин чи не повідомив про причини своєї неявки, або, якщо порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов’язки, застава звертається в дохід держави та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України й використовується у порядку, встановленому законом для використання коштів судового збору.

НАБУ поясноло, що грошова застава НЕ Є відшкодуванням збитків, а є запобіжним заходом, спрямованим на виконання підозрюваним своїх процесуальних обов’язків.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури сподіваються, що в органах Національної поліції не забракне електронних засобів контролю для підозрюваного та вони будуть невідкладно застосовані одразу ж після виходу Романа Насірова за межі СІЗО.

20 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X