Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Наскрізною реформою у 2022 році залишається цифровізація.
Ініціативи законотворців

Наскрізною реформою у 2022 році залишається цифровізація.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Вона стосуватиметься різних сфер: від нових державних електронних послуг до діджиталізації медицини та соціальної сфери. Крім того, в цей блок входить і розвиток цифрової економіки та спрощення для ведення бізнесу в Україні.

До кінця року плануємо збільшити до 130 кількість доступних послуг у Дії, зокрема податкові послуги та послуги для внутрішньо переміщених осіб.
 Запускаємо по всій країні зміну місця реєстрації онлайн.
Працюємо над запуском пенсійних посвідчень у Дії, посвідчень учасників бойових дій.
Маємо намір забезпечити покриття мобільним Інтернетом для 90% населення України. Завдяки реалізації проєкту «Інтернет-субвенція» до Інтернету планується під’єднати не менше 1500 сіл та 3000 соціальних закладів у цих населених пунктах.

Також цьогоріч передбачається:

 Розробка та презентація інноваційної концепції проведення перепису населення, який заплановано на 2023 рік.
 Запуск системи онлайн-бронювання дозволів «Шлях». Також планується запуск у промисловому режимі Електронної товарно-транспортної накладної та програми «е-Кордон».
 Запуск інформаційно-аналітичної системи «е-Пасажир» щодо міжобласних пасажирських перевезень.
 Запуск експериментального проєкту щодо поетапного створення Єдиної державної електронної системи е-нотаріату.
 Продовження впровадження paperless у сфері охорони здоров’я. Будуть запроваджені нові електронні сервіси для пацієнтів: щодо неонатального скринінгу, донорства крові та її компонентів, електронний рецепт на всі рецептурні лікарські засоби.
 Розвиток електронних сервісів у дозвільній сфері та у сфері освіти. Цифровізація торкнеться лісової галузі, земельних питань та екологічної політики.

 

Кабмін


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X