Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » НБУ визначив графік роботи банків на новорічні свята
Держоргани інформують

НБУ визначив графік роботи банків на новорічні свята

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Так відповідно до рішення Правління Національного банку від 28 листопада 2017 року № 759:

27, 28 грудня 2017 року СЕП працюватиме в режимі подовженого банківського дня на дві години.

29 грудня 2017 року до 13.00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органів Державної казначейської служби України.

— Національний банк та органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15.00.

1 та 8 січня 2018 року СЕП, система електронної пошти Національного банку України, депозитарій Національного банку України, Система СЕРТИФ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України «КредІнфо2», Автоматизована інформаційна система «Реєстр договорів з нерезидентами 2» не працюють.

2 січня 2018 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.

3 – 5 та 9 січня 2018 року СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

Із 29 грудня 2017 року до 3 січня 2018 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, установлений Національним банком України 28 грудня 2017 року.

У період із 30 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року включно банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  НБУпосилив нагляд за здійсненням готівкових розрахунків та веденням касових операцій банками в Україні.

Наша розсилка

Події

вересень, 2020

X