Головна » Бухгалтеру » Консультації » Не маєте необхідної матеріально-технічної бази та найманих працівників – це фіктивний податковий кредит
Консультації

Не маєте необхідної матеріально-технічної бази та найманих працівників – це фіктивний податковий кредит

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Податківцями при відпрацюванні матеріалів, наданих Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області, викрито протиправну діяльність одного з товариств з обмеженою відповідальністю при надані послуг державному підприємству.  

З’ясувалося, що товариство не мало в наявності необхідні трудові ресурси, матеріально-технічну базу, власні та/або орендовані офісні та складські приміщення для виконання замовлених робіт. При цьому для документального оформлення окремих первинних документів та створення зовнішніх ознак фактичного здійснення операцій було використано підприємство з ознаками фіктивності для формування податкового кредиту в ланцюзі постачання придбаних робіт (послуг).

Такі дії дали можливість безпідставно включити  у вартість наданих робіт послуги, які не могли бути використані в практичній діяльності та отримання яких документально не підтверджено по ланцюгах постачання, на загальну суму понад 4 млн гривень.

За матеріалами вказаного аналітичного дослідження, проведеного  підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом,  ГУ ДПС у Полтавській області, прокуратурою Полтавської області до ЄРДР внесено інформацію щодо кримінального правопорушення за ч.1 ст.212 КК України.

ДПС

47 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X