Головна » Бухгалтеру » Консультації » Неподання звітності постачальником не означає зняття ПК із покупця
Консультації

Неподання звітності постачальником не означає зняття ПК із покупця

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Нарешті, ДФС України, вперше, у ІПК від 30.11.2017 г. № 2777/6/99-99-15-03-02-15/ІПК визнала, що

…на сьогодні чинним законодавством не передбачено такої підстави як неподання постачальником товарів/послуг до контролюючого органу податкової звітності з податку на прибуток підприємств та фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва для невизнання контролюючим органом податкового кредиту, сформованого платником податку – покупцем товарів/послуг на підставі податкової накладної, складеної і зареєстрованої в ЄРПН таким постачальником.

Нарахування податкового кредиту здійснюється незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах провадження господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Податківці зазначили, що згідно з пунктом 198.6 статті 198 розділу V ПКУ не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними / розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 розділу V ПКУ. Тобто, якщо ПН зареєстрована в ЄРПН, то це автоматичне підтвердження ПК, котре не потребує інших підтверджень.  

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

1 × 3 =

Пошук від Google

Наша розсилка

Лишь в конце работы мы обычно узнаём, с чего её нужно было начинать

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 1 день ago by buh24comua #школабізнесу
  • 22 часа ago by buh24comua #школабізнесу
  • 13 часов ago by buh24comua Друзі, ми прочитали книгу Андрія Степури і спішимо поділитися з вами своїми враженнями. Читайте огляд на нашому сайті. Відгук написано за співпраці з  @monolithbizz  #ораторськемистецтво #книги #нонфікшн

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: