Головна » Бухгалтеру » Консультації » Нерезиденти: податок на прибуток – з 2022 року подаватимуть декларацію за оновленою формою!
Ініціативи законотворців Консультації

Нерезиденти: податок на прибуток – з 2022 року подаватимуть декларацію за оновленою формою!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З 01 січня 2022 року платники податку на прибуток подаватимуть декларацію за звітний (податковий) 2021 рік за оновленою формою.

Оновлену форму Декларації доповнено новим рядком «7.1». Він заповнюється нерезидентами у разі здійснення ними діяльності на території України через постійне представництво. У цьому рядку зазначається інформація про:

  1. повне найменування постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента, через який здійснюється діяльність в Україні;
  2. код за ЄДРПОУ постійного представництва. У разі, якщо нерезидентом здійснюється діяльність через неакредитований відокремлений підрозділ, зазначається ідентифікатор об’єкта оподаткування згідно з повідомленням про такий об’єкт оподаткування;
  3. місцезнаходження постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента;
  4. найменування контролюючого органу за місцем обліку постійного представництва / відокремленого підрозділу нерезидента.

Щодо звітування нерезидентами у разі наявності кількох постійних представництв в різних регіонах України, у такому випадку нерезидент визначатиме оподатковуваний прибуток окремо по кожному такому постійному представництву і окремо складатиме та подаватиме податкову декларацію з податку на прибуток за неосновним місцем свого обліку, за місцезнаходженням таких постійних представництв.

 

ДПС

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X