Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Незабаром має відновитися реєстрація ПН та РК
Ініціативи законотворців

Незабаром має відновитися реєстрація ПН та РК

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Гетманцев у своєму Телеграм-каналі зазначив,  що він отримує дуже багато запитів від бізнесу щодо відшкодування ПДВ та реєстрації накладних.

Нагадаємо, що ще спочатку війни було призупинено реєстрацію ПН та РК. Тоді ДПС наголошувала, що оновлена форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказу Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану, про що платників податків буде проінформовано додатково. 

Наразі Гетманцев вказав, що реєстрація податкових накладних найближчим часом відновиться та стане обов’язковою.

«Все як у добрі старі мирні часи, тільки без скруток та фіктарів. Не ображайтеся, контроль буде жорстким, а система по-воєнному безпечна» — наголосив Гетманцев 

Окремо він запевнив, що також шукають шляхи вирішення проблеми щодо  відшкодування з ПДВ. «Працюємо з Міністром фінансів Марченком над тим, щоб процес відновити. Також не відразу й із застереженнями, але цілком ефективно. Йдучи на зустріч бізнесу, незважаючи на війну та зрозумілі загрози, ми відновлюємо нормальний режим роботи податкової системи країни. Звісно, ​​з винятками щодо районів бойових дій.» — зауважив голова комітету ВРУ з податкової політики.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X