Головна » Бухгалтеру » Довідники » Інші довідники » Нормативна грошова оцінка землі на 2020 рік
Інші довідники

Нормативна грошова оцінка землі на 2020 рік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДПСУ оприлюднила Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2020 року

14 січня 2020 року ДПСУ оприлюднила Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2020 р. (гривень за гектар) за даними офіційного веб-сайту Держгеокадастру України.

Завантажити довідник можна тут>>

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Нагадаємо, що Держгеокадастр також встановив значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік. Він становить 1,0.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка