Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують
Держоргани інформують

Нова форма 1-ОПТ (квартальна) вже з 01 січня 2018 року

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:4 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Держстат прийняв наказ від 21.07.2017 № 189 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"».

Цим наказом затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі".

Форма вводиться в дію починаючи зі звіту за І квартал 2018 року.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

(Держстат)

 

НАКАЗ

 

21.07.2017

м. Київ

№ 189

 

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"

 

 

 

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити форму державного статистичного спостереження№ 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2018 року.

 

  1. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

 

  1. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
Читати по темі:  ПОРЯДОК заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (наказ МінФіна від 28.01.2016 р № 21)

 

  1. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 квітня 2018 року наказ Держстату від 21 листопада 2014 року № 356 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень № 1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту", № 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми № 1-опт (квартальна, річна)" (зі змінами) у частині форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми № 1-опт (квартальна, річна) "Таблиця відповідності товарів до товарних груп (до розділу ІІ)".

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

 

 

 

Голова

І. Є. Вернер

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемь − 4 =

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Непрерывная учеба – минимальное требование для достижения успеха в любой области

Нова форма 1-ОПТ (квартальна) вже з 01 січня 2018 року

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом