Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нова форма 1-ОПТ (квартальна) вже з 01 січня 2018 року
Держоргани інформують

Нова форма 1-ОПТ (квартальна) вже з 01 січня 2018 року

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Держстат прийняв наказ від 21.07.2017 № 189 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"».

Цим наказом затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі".

Форма вводиться в дію починаючи зі звіту за І квартал 2018 року.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

(Держстат)

 

НАКАЗ

 

21.07.2017

м. Київ

№ 189

 

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"

 

 

 

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити форму державного статистичного спостереження№ 1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2018 року.

 

  1. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

 

  1. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

 

  1. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 квітня 2018 року наказ Держстату від 21 листопада 2014 року № 356 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень № 1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту", № 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми № 1-опт (квартальна, річна)" (зі змінами) у частині форми державного статистичного спостереження № 1-опт (квартальна, річна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі" та додатка до форми № 1-опт (квартальна, річна) "Таблиця відповідності товарів до товарних груп (до розділу ІІ)".
Читати по темі:  Кабмін затвердив Порядок розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

 

 

 

Голова

І. Є. Вернер

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемнадцать − 10 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Деньги – только транспортное средство, которое предоставляет вам варианты, и я говорю, что есть только одна вещь, которую деньги не могут купить – бедность.

Нова форма 1-ОПТ (квартальна) вже з 01 січня 2018 року

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом