Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Нова форма заяви на застосування спрощенки: проект наказу МінФіну
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Нова форма заяви на застосування спрощенки: проект наказу МінФіну

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Мінфін пропонує нову форму заяви на застосування спрощенки  та повідомляє про оприлюднення проекту наказу «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, витягу з реєстру платників єдиного податку та Порядку застосування спрощеної системи оподаткування».

Проект акта розроблений Мінфіном з метою забезпечення реалізації норм пунктів 298.1 і 298.7 та пункту 299.10 глави 1 розділу ХIV ПКУ та реалізації суб’єктами господарювання законодавчого права щодо реєстрації платниками спрощеної системи оподаткування, отримання витягу з реєстру платників єдиного податку тощо.

Прийняття проекту наказу, зокрема, забезпечить єдиний порядок ведення органами доходів і зборів реєстру платників єдиного податку, реєстрації та анулювання реєстрації платників єдиного податку, формування і надання Витягів з реєстру платників єдиного податку.

Запропоновані проектом наказу зміни спрямовані на врегулювання окремих питань застосування спрощеної системи оподаткування суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами), в тому числі платниками четвертої групи.

Проект зазначеного регуляторного акта та відповідний аналіз його регуляторного впливу оприлюднений на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет (www.minfin.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту регуляторного акта просимо надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: homut@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

Довідково:

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

За матеріалами Мінфін

13 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X