Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нова митниця не радить подавати декларації ДФС з 8 грудня
Держоргани інформують

Нова митниця не радить подавати декларації ДФС з 8 грудня

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна митна служба рекомендує утриматись від подання митницям Державної фіскальної служби митних декларацій, оформлення яких може не завершитись до кінця доби 7 грудня 2019 року.

«З 0 годин 8 грудня 2019 року розпочинають виконання митних формальностей митниці, створені в структурі Держмитслужби, та припиняються відповідні повноваження митниць ДФС. У зв’язку з цим рекомендуємо за можливості утриматись від подання митницям ДФС митних декларацій, оформлення яких може бути не завершене до кінця доби 7 грудня 2019 року».

З 0 годин 8 грудня 2019 року подані митні декларації Держмитслужба просить адресувати новоствореним митницям.

Відомство також звертає увагу та просить врахувати в діяльності, що в перші дні роботи Нова митниця через переведення роботи митниць на новий класифікатор місць митного оформлення (гіперпосилання http://sfs.gov.ua/data/normativ/000/002/73615/Dodatok_Klasif_kator_495.xlsx), зміну електронних адрес підрозділів митного оформлення та прав доступу посадових осіб митниць до програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби можливі помилки в прийнятті та адресації електронних митних декларацій.

Додатково Держмитслужба інформує, що проблем із справлянням митних платежів при оформленні товарів у зв’язку із початком роботи митниць Держмитслужби у неділю 8 грудня 2019 року та у подальшому не передбачається.

Кошти авансових платежів (передоплати) перераховані платниками митницям ДФС будуть використовуватися для справляння митних платежів і митницями Держмитслужби.

«Але – будьте уважними! Якщо таких коштів недостатньо для митного оформлення товарів, яке планується з понеділка 9 грудня, – коли запрацюють банки та казначейство, кошти передоплати за митне оформлення товарів необхідно вже сплачувати виключно на нові рахунки Держмитслужби та митниць Держмитслужби. Старі рахунки ДФС будуть недоступні для надходження коштів», – попереджає відомство.

Перевір реквізити рахунків митниць Держмитслужби на відповідних сайтах митниць.

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я Державної митної служби (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати) 

Звертаємо увагу, що зарахування коштів підприємств у вигляді авансових платежів (передоплати) на депозитний рахунок 3734, відкритий у Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України буде здійснюватися до 19 год. 00 хв. 06 грудня 2019 року.

Починаючи з 09 грудня 2019 року кошти авансових платежів (передоплати) підприємствам необхідно перераховувати виключно на депозитний рахунок 3734, відкритий у Державній казначейській службі України на ім’я Державної митної служби України.

Повідомляємо, що залишки коштів, які знаходяться на депозитному рахунку 3734, відкритому у Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України будуть переведені на відповідний рахунок Державної митної служби України та можуть бути використані для митного оформлення товарів підприємств.

Реквізити рахунку Державної митної служби України, який буде функціонувати з 09 грудня 2019 року:

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я Державної митної служби України (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати):

Рахунок: UA038999980000037343043115923,

Банк отримувача: ДКСУ (Держказначейство),

МФО банку: 899998,

Отримувач: Державна митна служба України,

ЄДРПОУ: 43115923

Звертаємо увагу, що цей рахунок не призначений для митного оформлення товарів громадян! Авансові платежі для митного оформлення товарів громадян зараховуються на рахунки митниць Державної митної служби України.

Держмитслужба також приносить вибачення за можливі ускладнення в роботі митного оформлення.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про запуск Нової митниці. З 8 грудня Державній митній службі передаються повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики.

Митниця

60 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X