Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нове роз’яснення ДФС щодо подання інформації для відновлення реєстрації податкової накладної
Держоргани інформують

Нове роз’яснення ДФС щодо подання інформації для відновлення реєстрації податкової накладної

Нагадаємо, що раніше податківці повідомляли, що платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 1 квітня 2017 року по 1 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової ПН/ РК в Реєстрі має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію (саме так називається цей документ у Критеріях) у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301. І навіть наводили приклад заповнення такої Таблиці.

Але сьогодні з’явилося нове оголошення від ДФСУ на цю ж тему.  Тепер податківці називають інформацію, яку може подати платник ПДВ, поясненням (відповідно до норм п. «в» пп. 201.16.1 ПКУ). І говорять, що пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601.

Зауважимо, що йдеться про один і той самий вид інформації, яку має надати платник ПДВ (це очевидно з аналізу п. 3 Критеріїв та п. «в» пп. 201.16.1 ПКУ). Але оскільки нове оголошення від ДФСУ вийшло пізніше, то, скоріш за все, подавати таку інформацію доведеться саме за формою J(F)1312601.

Крім цього, в оголошенні уточнено, що:

  • Повідомлення має формуватися окремо по кожній податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН;
  • до такого Повідомлення потрібно додавати копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

На жаль, прикладу оформлення цього повідомлення разом із додатками у новому роз’ясненні від ДФСУ не наведено.

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України.

Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно, на власний розсуд, може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

16 + 14 =

Пошук від Google

Наша розсилка

Кораблю, щоб йти прямо по курсу, потрібен один керманич і один штурвал. Те ж саме стосується і успішного управління бізнесом. Не можна приставити штурвал до кожного стільця в організації

— Жюль Ормон

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: