Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують
Держоргани інформують

Нове роз’яснення ДФС щодо подання інформації для відновлення реєстрації податкової накладної

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
Нагадаємо, що раніше податківці повідомляли, що платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 1 квітня 2017 року по 1 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової ПН/ РК в Реєстрі має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію (саме так називається цей документ у Критеріях) у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301. І навіть наводили приклад заповнення такої Таблиці.Але сьогодні з’явилося нове оголошення від ДФСУ на цю ж тему.  Тепер податківці називають інформацію, яку може подати платник ПДВ, поясненням (відповідно до норм п. «в» пп. 201.16.1 ПКУ). І говорять, що пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601.Зауважимо, що йдеться про один і той самий вид інформації, яку має надати платник ПДВ (це очевидно з аналізу п. 3 Критеріїв та п. «в» пп. 201.16.1 ПКУ). Але оскільки нове оголошення від ДФСУ вийшло пізніше, то, скоріш за все, подавати таку інформацію доведеться саме за формою J(F)1312601.Крім цього, в оголошенні уточнено, що:
  • Повідомлення має формуватися окремо по кожній податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН;
  • до такого Повідомлення потрібно додавати копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).
На жаль, прикладу оформлення цього повідомлення разом із додатками у новому роз’ясненні від ДФСУ не наведено.Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно, на власний розсуд, може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

семь + 18 =

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

Нове роз’яснення ДФС щодо подання інформації для відновлення реєстрації податкової накладної

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом