Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нові електронні послуги держави — Держгеокадастр запустив новий сервіс
Держоргани інформують Консультації

Нові електронні послуги держави – Держгеокадастр запустив новий сервіс

Поділіться з друзями - підтримайте проект

 Держгеокадастр запустив новий сервіс для сертифікованих інженерів-землевпорядників, який дає можливість перевірки заяв (XML файлів) на реєстрацію земельних ділянок. Для цього Вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Відтепер перед подачею заяви про державну реєстрацію Держгеокадастр перевірятиме правильність заповнення документів та валідність обмінного файлу. Протокол перевірки буде зберігатися у системі протягом 90 діб.

Новий сервіс буде доступний на порталі електронних послуг Держгеокадастру .

В комбінації з відкритими координатами – майже на 100% ліквідовується можливість відмовити у реєстрації земельної ділянки через неправильно заповнені документи. Зокрема, до відкриття координат – середня кількість відмов складала 28%. Після відкриття координат – знизилась до 14%. Із введенням функції перевірки документів очікується зниження відмов на реєстрацію земельних ділянок до 4%.

Мінекономрозвитку


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ЛИСТ ДСУ з питань геодезії, картографії та кадастру від 12.01.2017 р. N 22-28-0.22-443/2-17

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X