Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Нові обіцянки про СФР
Ініціативи законотворців

Нові обіцянки про СФР

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Команда президента України Володимира Зеленського готується внести до нового парламенту як першочерговий законопроект про Службу фінансових розслідувань (СФР).

Як повідомив глава Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”, про це йшлося під час його зустрічі з главою РНБО Олександром Данилюком, заступником глави Офісу президента Русланом Рябошапкою і главою митної служби Максимом Нефьодовим у вівторок.

“Учора ми пройшлися щодо матеріалів, наших напрацювань, щодо основного бачення… Хочемо вийти на консенсусне рішення до початку роботи Верховної Ради, щоб це був один із перших внесених законів і, відповідно, проголосованих у новому парламенті”, – сказав Верланов.

За його словами, згідно з обговорюваною концепцією ДПС службу буде демілітаризовано.

“Механізм реорганізації податкової міліції в новий орган ми ще обговоримо, щоб не було правового вакууму, щоб не повторилася ситуація 2017 року, коли податкова міліція кілька місяців вимушено не працювала”, – зазначив Сергій Верланов.

Як повідомлялося, протягом кількох років в Україні триває дискусія щодо створення окремого правоохоронного органу, що відповідатиме за економічні злочини. В парламенті було зареєстровано п’ять законопроектів про створення такого органу, серед них – розроблений Мінфіном і поданий урядом проект закону про СФР і законопроект про Національне бюро фінансової безпеки, який підтримував екс-президент Петро Порошенко. Однак жоден із них не дійшов до розгляду в першому читанні.

Інтерфакс


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Реорганізація ДФС за 3 місяці, а якщо виникнуть труднощі – за півроку

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X