Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нові рахунки для сплати податків 2021: поступово відкривають в регіонах
Держоргани інформують

Нові рахунки для сплати податків 2021: поступово відкривають в регіонах

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

Звертаємо увагу платників податків, що з метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Наразі маємо не повний перелік від територіальних органів Держказначейства оприлюднених рахунків для сплати податків, загальнодержавних та місцевих. Стосовно ЄСВ рахунків інфо, наразі, відсутня.

Закарпатська область
Кіровоградська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область

 

ДержКазначейство України

40 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X