Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Нові рахунки для сплати податків (для 23 областей та Києва)
Держоргани інформують

Нові рахунки для сплати податків (для 23 областей та Києва)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Традиційно на початку нового бюджетного року Держказначейство відкриває рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів (окрім рахунків для зарахування власних надходжень бюджетних установ). За п. 2.1 Порядку №758, відкриваються вони протягом 45 днів із дня прийняття Закону про Державний бюджет України (цьогоріч це 6 січня). 

Так, на виконання наказу Держказначества від 26.12.2018 р. № 406 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» 2 січня 2019 року змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. Самі зміни до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету можна завантажити тут.

УВАГА! Датою початку здійснення операцій з виконання державного та місцевих бюджетів визначено 03.01.2019 року.

Нові реквізити рахунків оприлюднили поки що лише деякі обласні ГУ Держказначейства:

Нові реквізити рахунків, оприлюднені ГУ Держказначейства в областях та м. Києві:

Крім того, про появу нових рахунків вже повідомили й деякі регіональні відділення ДФС:

По мірі появи нових рахунків для інших областей будемо оновлювати новину!

Нагадаємо також, що з 3 січня 2019 року діють нові рахунки для сплати місцевих податків. Ознайомитися з ними можна у новині.

 

Які саме рахунки додано та змінено?

Про це  повідомила ДФС у Харківській області. Зокрема,  відкрито рахунки для зарахування надходжень по:

  • КБК 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню;
  • КБК 11011001 Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування;
  • КБК 19011000 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення.

Також змінені бюджетні рахунки за КБК 19010400 Екологічний податок, який справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензій строк. 

9 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X