Головна » Бухгалтеру » Консультації » Нові рахунки сплати податків 2020 (оновлено)
Консультації

Нові рахунки сплати податків 2020 (оновлено)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Як ми повідомляли, З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінюються реквізити бюджетних рахунків.

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 01.01.2020 року, після її отримання від Казначейства буде розміщена на вебпорталах органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

Наразі інформація є за такими областями:

Нагадуємо, що про нові рахунки можна дізнатися в Електронному кабінеті. Свого часу податківці надавали рекомендації щодо цього. Зокрема, у приватній частині Е-кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків. Але поки в Е-кабінеті оновлених рахунків не має.

І ще. З 3 січня почнуть діяти нові  рахунки СЕА ПДВ й СЕА РП та СЕ. Про це розповідали полтавські податківці. Але за реквізитами слід звертатися до ДПС.

На сайтах Держказначейства  Донецької та Чернівецької областей немає рахунків. 

Але за повідомленням Держказначейства з’явився вже повний перелік нових рахунків:

Тож за потреби рахунки для Донецької та Чернівецької областей дивиться в загальних реєстрах.

34 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X