Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » НОВІ РАХУНКИ ЄСВ ВЖЕ З 02 ТРАВНЯ!
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

НОВІ РАХУНКИ ЄСВ ВЖЕ З 02 ТРАВНЯ!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. 

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 02.05.2019 здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

 Наразі на сайті ДФС відсутні нові рахунки для сплати ЄСВ. Про це повідомимо додатково.

ДержКазначейство

39 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X