Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Новий електронний сервіс замість Книги обліку доходів?
Ініціативи законотворців

Новий електронний сервіс замість Книги обліку доходів?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З 2021 року ФОП на І-ІІІ групі ЄП будуть вести облік діяльності в довільній формі в паперовому чи електронному виглядіАдже скасовується вимога обов’язкової реєстрації книги обліку доходів та витрат, а також обов’язок ведення книги обліку доходів для ФОП платників єдиного податку І-ІІІ груп. Ці зміни передбачені в Законі № 786.

Проте ці норми можуть змінитися, якщо нардепи розглянуть законопроект № 3993-1 від 31.08.2020 р.(наразі він відсутній на сайті ВРУ – прим.ред.)

В ньому пропонують зберегти систему обліку доходів для ФОП, які є платниками єдиного податку, через ведення обліку їх доходів за типовою формою шляхом щоденного відображення отриманих доходів як в паперовому, так і в електронному вигляді, в тому числі через електронний кабінет таких платників.

Для ФОП, що будуть вести облік доходів через електронний кабінет, пропонують запровадити новий електронний сервіс – автоматичне заповнення і перевірка в електронному кабінеті податкової декларації та після її підписання платником податку подання через електронний кабінет до контролюючого органу.

Ліга

12 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X