Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Новий сервіс “Укрпошта Документи”
Держоргани інформують

Новий сервіс “Укрпошта Документи”

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
На фото Ви бачите конверти світових лідерів – FedEx, DHL, TNT, UPS для пересилання документів. І дивлячись на це фото, чітко розумієш, що чогось там точно не вистачало. Зокрема, конверта з логотипом Укрпошта.
І сьогодні ми це виправляємо, запускаючи новий продукт “Укрпошта Документи”.
Сучасна, проста та зручна послуга.
Нічого не треба зважувати чи перевіряти: за 35 гривень Ви отримуєте:
  1.  красивий, стильний конверт
  2. смс-повідомлення про вручення
  3. страховку
  4. а за невелику доплату можна замовити доставку на адресу, зворотну доставку документів тощо.
Оформити «Укрпошта Документи» можна у відділенні, мобільному додатку, через API або в особистому кабінеті. Оформляючи онлайн, ви заощаджуєте гроші, отримуючи знижку в 5%, і час, тому що проведете у відділенні всього кілька хвилин.
 
За рік ми доставляємо понад 100 мільйонів листів. І я впевнений, що поступово більша частина з них доставлятиметься саме у такій зручній та сучасній формі. Думаю юристи, нотаріуси, держ.органи, банки особливо чекали на цей продукт, і ми його зробили, виходячи з ваших побажань.
 
Дуже символічно, що ми запускаємо цю послугу в день зв’язку, який відзначають сьогодні сотні тисяч людей, які працюють у цій галузі, з чим я їх і вітаю! А як казав Вінні-Пух, на свято без подарунка не можна. Тож нехай таке покращення якості наших послуг буде найкращим подарунком і для наших клієнтів, і для наших співробітників!
Користуйтеся та давайте нам зворотний зв’язок, що потрібно покращити, оскільки це пілотна версія, яку ми допрацюємо за вашими відгуками!
 
 
 
 
 
 
 
Укрпошта (генеральний директор)
 
125 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X