Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Новий Трудовий кодекс: відпустка буде довша, а удаленка і фриланс стануть законними
Ініціативи законотворців

Новий Трудовий кодекс: відпустка буде довша, а удаленка і фриланс стануть законними

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Українцям, працюючим по найму, Кабмін обіцяє нововведення. За словами прем’єра Володимира Гройсмана, будуть внесені зміни в законодавство, по яких, зокрема, працівники зможуть більше відпочивати, африлансом, що займаються, отримають статуспрацевлаштованих.

Наскільки це змінить життя.

Найбільше повинна збільшитися відпустка длявихователів дитячих садів — з 42 до 56 робочих днів, оскільки їх прирівняли до учителів, змінивши внутрішнідокументи Мінохоронздоров’я.

Нововведення набудечинності з 1 січня 2020 р., повідомив прем’єр.

Може бутизбільшена тривалість щорічної відпустки для усіх з 24 до28 днів, ця норма вже є в проекті нового Трудовогокодексу.

Крім того, планується «узаконити» фрилансеров, дозволити працювати видалено, а обідню перервузробити «плаваючою».

За словами експерта по кадрах великого холдингу Вікторія Александренко, удосконалюючи Трудовий кодекс, слід було б скоротити робочий тиждень.

Новації торкнуться і випробувального терміну.

 Замість трьох місяців буде лише один. Вагітним, особам зінвалідністю і матерям малолітніх дітей його призначати не будуть. Ці зміни до Трудового кодексу розглядатиме вже новий склад Верховної Ради. І щоб реформа відбулася, говорять фахівці, в законопроекті слід прописати індивідуальні норми і умови, для різних видів праці. На це — ще є час.

Джерело


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Декретні виплати по-новому: хто і скільки буде отримувати у 2019 році

Наша розсилка

Події

червень, 2020

X