Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Новий Трудовий кодекс: відпустка буде довша, а удаленка і фриланс стануть законними
Ініціативи законотворців

Новий Трудовий кодекс: відпустка буде довша, а удаленка і фриланс стануть законними

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Українцям, працюючим по найму, Кабмін обіцяє нововведення. За словами прем’єра Володимира Гройсмана, будуть внесені зміни в законодавство, по яких, зокрема, працівники зможуть більше відпочивати, африлансом, що займаються, отримають статуспрацевлаштованих.

Наскільки це змінить життя.

Найбільше повинна збільшитися відпустка длявихователів дитячих садів – з 42 до 56 робочих днів, оскільки їх прирівняли до учителів, змінивши внутрішнідокументи Мінохоронздоров’я.

Нововведення набудечинності з 1 січня 2020 р., повідомив прем’єр.

Може бутизбільшена тривалість щорічної відпустки для усіх з 24 до28 днів, ця норма вже є в проекті нового Трудовогокодексу.

Крім того, планується “узаконити” фрилансеров, дозволити працювати видалено, а обідню перервузробити “плаваючою”.

За словами експерта по кадрах великого холдингу Вікторія Александренко, удосконалюючи Трудовий кодекс, слід було б скоротити робочий тиждень.

Новації торкнуться і випробувального терміну.

 Замість трьох місяців буде лише один. Вагітним, особам зінвалідністю і матерям малолітніх дітей його призначати не будуть. Ці зміни до Трудового кодексу розглядатиме вже новий склад Верховної Ради. І щоб реформа відбулася, говорять фахівці, в законопроекті слід прописати індивідуальні норми і умови, для різних видів праці. На це – ще є час.

Джерело

24 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X