Головна » Бухгалтеру » Консультації » НОВОРІЧНІ ВИХІДНІ: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ БАНКИ НА СВЯТА
Консультації

НОВОРІЧНІ ВИХІДНІ: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ БАНКИ НА СВЯТА

Поділіться з друзями - підтримайте проект

31 грудня банківський день у системі електронних платежів завершиться о 13:00

Українці в 2021 і 2022 році на Новий рік та Різдво матимуть кілька довгих вихідних. У зв’язку з цим банківські установи змінять розклад роботи. 

Зазначається, що під час різдвяних свят в останні тижні грудня система електронних платежів НБУ (СЕП) та банки працюватимуть у звичайному режимі. 27 грудня СЕП працюватиме, проте банки самостійно прийматимуть рішення щодо розкладу своєї роботи.

В останній день 2021 року, 31 грудня, до 13:00 через СЕП можна буде здійснювати платежі між банківськими установами, які підпорядковані одній юридичній особі, і платежі від учасників СЕП до органів Державної казначейської служби та НБУ. Це стосуватиметься й платежів у зворотньому напрямку. Банківський день в системі завершиться о 13:00.

У 2022 році 1 та 2 січня будуть вихідні дні, а 4-6 січня – звичайні робочі дні в банківській системі. При цьому 3 та 7 січня СЕП працюватиме, а от банки самостійно складуть розклад роботи.

Що стосується облікової ціни банківських металів та офіційного курсу іноземних валют, то з 31 грудня по 4 січня діятиме вартість, розрахована Нацбанком 30 грудня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що українці традиційно відпочиватимуть на Новий Рік та Різдво, але вихідні вийдуть з розривом. Таким чином січень розпочнеться з двох тривалих вікендів поспіль. Детальніше про робочі й вихідні дні на свята читайте тут.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X