Головна » Бухгалтеру » Консультації » Обмеження прав споживачів на використання електронних платіжних засобів – штраф 8 500 грн!
Консультації

Обмеження прав споживачів на використання електронних платіжних засобів – штраф 8 500 грн!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Останнім часом на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області побільшало звернень громадян щодо обмеження їхніх прав як споживачів на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку за товари чи надані послуги.

Зокрема, на розгляді Управління захисту прав споживачів знаходилось звернення громадянина щодо відмови суб’єктом господарювання здійснити розрахунок за надану послугу  з використанням платіжного терміналу. 

З метою встановлення та фіксації фактів порушень вимог законодавства про захист прав споживачів, які були викладені у зверненні споживача, фахівці Головного управління провели позапланову перевірку, під час якої факти, вказані у зверненні, підтвердились.

За обмеження права споживача на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку за надані послуги, згідно зі ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», до суб’єкта господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію у розмірі 8,5 тис. грн.

 

Держпродспоживслужба

 

20 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X