Головна » Бухгалтеру » Консультації » Одноразове декларування: отримати реквізити для сплати податку можна прямо в кабінеті платника
Консультації

Одноразове декларування: отримати реквізити для сплати податку можна прямо в кабінеті платника

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Після отримання від платника «звітної» / «нової звітної» / «уточнюючої» декларацій у приватній частині Електронного кабінету платнику буде направлено повідомлення щодо реквізитів для сплати сум за відповідною територією із зазначенням згенерованого QR-коду кодом платежу 11011100.

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкриватиметься мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати платежу.

У разі якщо платником була змінена адреса відповідно до «нової звітної» або «уточнюючої» декларацій платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми збору.

Довідково: відповідно до підрозділу 9 4  розділу ХХ Податкового кодексу України з 01 вересня 2021 року громадяни України мають можливість подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори.

Водночас, щодо задекларованих активів, з яких громадянин сплатить відповідний збір, держава гарантуватиме йому звільнення від відповідальності за порушення податкового та валютного законодавства.

 

ДПС

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X