Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Оформлення картки із зразками підписів скасують? – НБУ проект до обговорення
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Оформлення картки із зразками підписів скасують? – НБУ проект до обговорення

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Національний банк України пропонує врегулювати окремі питання здійснення безготівкових розрахунків в національній валюті.

Зокрема йдеться про спрощення ведення бізнесу в частині розпорядження рахунком завдяки скасуванню вимоги щодо оформлення картки із зразками підписів, а також виконання вимог Закону України “Про валюту і валютні операції” щодо переказу резидентами коштів у національній валюті на рахунки отримувачів-нерезидентів.

Відповідні норми містить проект постанови Правління Національного банку України “Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті” (далі – Проект), запропонований для громадського обговорення.

Аналіз регуляторного впливу Проекту додається.

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються до 19 квітня 2019 року на поштову або електронну адресу Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку.

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0, Iryna.Savytska@bank.gov.ua

НБУ


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X